Barkley do Lebrona: „Davis powinien poświecić cała ławkę w zamian za Davisa”. Czyli draft do NBA All-Star Game!

To było naprawdę dobre i zabawne! Po raz drugi w historii, ale po raz pierwszy na ekranach TV, dwóch kapitanów drużyn Wschodu i Zachodu, wybierało swoich graczy do meczu gwiazd, na zasadzie draftu na żywo. Wielu z nas na co dzień zarywa nocki, grając od wielu lat w NBA fantasy, wiec emocje towarzyszące dziś LeBronowi oaz Giannisowi, nie były nam obce. Ten moment kiedy, czekasz na swoją kolej, podczas wspólnego draftu z kumplami, zawsze dodaje sporo adrenaliny i często prowadzi do szybszego bicia serca. Dziś kapitanowie drużyn gwiazd podczas nadchodzącego meczu gwiazd, mieli nieco ułatwione zadanie! Było ich zaledwie dwóch, a cały draft podczas 45 minutowego programu, przeprowadziła stacja TNT.

Pierwszy wybierał LeBron James, który bez wahania zdecydował się zaprosić do swojej ekipy Kevina Duranta. Giannis w swoim pierwszym wyborze postawił na drugiego z gwiazdorów Warriors, Stepha Currego. Następnie James, postawił na byłego kolegę z zespołu, Kyrie Irvinga, który jak wiemy w nadchodzące lato będzie topowym wolnym agentem. LeBron dodatkowo, jako pierwszego rezerwowego wybrał Anthonego Davisa, co dla wielu sugeruje, że James, Irving i Davis mogą wspólnie zagrać w przyszłym sezonie w barwach Los Angeles Lakers. Ale na dziś dosyć o transferach, wracajmy do zabawy.

Ostatecznie pierwsza piątka Team Giannis, prezentuję się w następujący sposób.

A pierwsza piątka LeBrona w taki.

Rezerwowi:

Team Giannis – Middleton.
Team Lebron -Davis.
Team Giannis – Jokic.
Team Lebron – Thompson.
Team Giannis – Simmons
Team Lebron – Lillard.
Team Giannis – Griffin.
Team Lebron- Westbrook.
Team Giannis – Russell
Team Lebron – Aldridge.
Team Giannis – Vucevic.
Team Lebron – Towns.
Team Giannis – Lowry.
Team Lebron – Beal.
Team Lebron – Wade.
Team Giannis – Nowitzki.

Na koniec doszło nawet do oficjalnej wymianki, w której LeBron oddał Russella Westbrooka w zamian za Bena Simmonsa.

Charles Barkley, nie mógł sobie odpuścić i zażartował sobie z LeBrona, że Giannis powinien poświecić cala ławkę rezerwowych w zamian za Anthony Davisa. Cały Sir Charles!

Z innych pozytywnych klimatów, raz jeszcze, ten absolutnie ostatni raz, w jednym zespole zobaczymy na parkiecie, LeBrona i Wade, którzy z pewnością pokażą coś wyjątkowego, szczególnego.


Dawać już ten weekend w Charlotte!

Zdjęcia: Źródło NBATV.com
Wideo: Źródło YouTube/HH, YouTube/WH

Redagował: Mr Buzzer

Oprawa graficzna: Padre