#BuzzerPress…#2.

Już na dnaich większa dawka analizy sytuacji z obozu Chicago, tym czasem kolejne złe informacje dla kibiców Bulls. O to szybki przegląd prasy:

-Byki gotowe do rozmów w sprawie Jabari Parkera, dodatkowo od trzech do czterech tygodni przerwy Zacha LaVine. Skręcona kostka gracza Bulls.

-Ron Baker zawodnikiem Wizards.

-Aron Baynes ze złamaniem lewej ręki. Operacja już za Nim, powrót za 4-6 tygodni.

-Austin Rivers bliski ostatecznej finalizacji kontraktu z Memphis.

-Allonzo Trier z  nową dwuletnią umową. Na stole 7 milionów dolarów.

-Wizards zwoliło Okaro White’a.

-Uraz prawego kolana Dragica poważniejszy niż przypuszczano. 12-15 tygodni absencji.

-Nikola Vucevic został Ojcem.

-Sacramento Kings dwa pierwsze spotkania przyszłego presasonu rozegra w Indiach. Będzie to pierwszy występ zawodowej drużyny z USA w tym kraju (reprezentującą jedną z pięciu wielkich lig). Właściciel organizacji, Vivek Randaive jest hinduskiego pochodzenia. Rywalem Pacers. Miejscem Bombaj.

-Billy Donovan przedłuża kontrakt z Thunder o kolejny rok. Wykorzystując tym samym opcje w kontrakcie.

-Harry Giles spróbuje swoich sił w G League. Skrzydłowy Sacramento zakontraktowany na mecze Stockton Kings.

-Grayson Allen i Tony Bradley wysłani przez Jazz do Salt Lake City Stars. Doświadczenia z G league mają zaprocentować w walce o minuty na poziomie NBA.

-Isaiah Hartenstein (Rockets) w Rio Grande Valley, Ivan Rabb (Grizzlies) w Memphis Hustle, Donte DiVincenzo (Bucks) w Wisconsin Herd. Młodzież będzie zbierać doświadczenia w GL.

-Pelicans zainteresowane Caldwell’em Pope, Carrollem, JR Smithem i Kentem Bazemorem. Zostało również wyslane zapytanie do Pistons w temacie Stanleya Johnsona.

-DeVaughn Akoon-Purcell, zwolniony przez Nuggets. Zawodnik bardzo szybko zostaje zatrudniony przez Izraelski Hapoel Tel Aviv.

-Kyler Reports donosi o zainteresowaniu Magic trójką Fultz/Rozier/Russell.