Byczy duet z prezentem dla zlotu Chicago Bulls w Stolicy!

Piękniejszego prezentu Polscy fani Chicago nie mogli sobie dziś wyobrazić! Kiedy w Warszawie odbywa się właśnie 3 zlot fanów Byków, ich ukochana ekipa zaskoczyła chyba nawet miejscowych! Z powodu choroby nie mogłem dojechać na zlot, ale domyślam się co tam się działo, kiedy Bulls nokautowali Celtics w taki piękny sposób. Pozdrowienia! Pewnie był Byczy ogień! Na miejscu w United Center, biegał nasz człowiek, Jarek, który z kolei poleciał zobaczyć ukochanych Celtics. Na pewno dla niego ten wieczór nie był łatwy, choć widok swoich idoli na żywo, pewnie wynagrodził tę porażkę. Po pierwszej kwarcie, wszystko zgodnie z planem, bowiem Celtics na 5 punktowym prowadzeniu. Od 2 ćwiartki prawdziwa erupcja talentu duetu LaVine & Markkanen! Te młode kocury poleciały wspólnie na poziomie 77 punktów, nie pozostawiając żadnych złudzeń, kto zasłużył na zwycięstwo! Ta druga kwarta pozwoliła Bulls kontrolować wynik w drugiej połowie, na co Celtics nie odpowiedzieli w obronie. Sporo radochy dziś w United Center! A ja się pytam, gdzie ta obrona Bostonu z zeszłego sezonu, która odbierała chęć gry przeciwnika. Celtics chyba jeszcze myślami przy przegranym meczu z Bucks. Ostatecznie Bulls 126 – 116 Celtics. Markkanen 35 pkt i 15 zbiórek, LaVine 42 pkt,  6 zbiórek i 4 asysty! Zaszaleli chłopaki…

Zdjęcia: Jarek Nowak

Redagował: Mr Buzzer

Efekty: Padre