Czas atakować #Betoniaki w Los Angeles!
Pomarańcza spakowana, ekipa się zebrała, bilety wydrukowane, więc czas na przygody w mieście aniołów. W walizce puchy, ponieważ lista waszych prezenciorów długa!
Obiecuje, zrobię co mogę, i popytam, poszukam tego wszystkiego o co poprosiliście. Jeżeli w drodze z powrotem zamkną mnię za przemyt sneakersów lub koszulek Lakersów, to przynajmniej przykozaczę na celi w nowych Lebronach XV albo Jordanach, i jersey Kobiego!
Choć te 11 godzin lotu, to męczarnie niczym off-season w NBA, to szansa na pokozłowanie przy Venice Beach lub innym  #betoniaku napawa optymizmem. Plan do tego bardzo prosty, poczuć jaki klimat panuje w mieście gdzie w historii Nba grały takie legendarne nazwiska, że czasu zabraknie aby je wszystkie teraz wymienić. Na razie Lakers 0-3 i do tego Ingram z Rondo z zawiasami. Całe szczęście, że Rondo akurat powróci, kiedy wpadniemy na mecz przeciwko Mavericks, bo inaczej lipa spora, kiedy jest szansa, zobaczyć jednego z ulubionych swoich byłych Celtów, a ten akurat wypada, ponieważ postanowił napluć i lutować rywala z parkietu. Co do Ingrama, to może wpadnie na #betoniak, pokozłować albo lutować, heh. Już w niedziele zanim wpadniemy na Lakers, zaatakuejmy Clippers aby wesprzeć Hammera w starciu przeciwko byłemu klubowi z Waszyngtonu. Plan prosty, zrobić hałas i pokazać wsparcie Marcinowi, a może nawet  uda się przybić piątaka z Nim lub Bobanem. 
Mecz ten pokaże w nocy z niedzieli na poniedziałek, Canal Plus Sport, więc jak zobaczycie typa na trybunach z dmuchanym młotkiem w ręku, którego wynosi ochrona,  to najprawdopodobniej bedzię to ten typ. którego na co dzień nazywają Buzzerem! Sporo relacji i tych wszystkich wrażeń, które najprawdopodobniej bedą dane tylko raz w życiu. Mam nadzieje, że wyjdzie pozytywna relacje na spontanie, dzieki czemu następnym razem napadniemy parkiety w jeszcze większym gronie. Rok temu Toronto, tym razem Los Angeles, więc za rok pozostaje Boston. Dziękuje tym wszystkim, którzy pomogli w zoorganizowaniu funduszy i wsparcie jakie otrzymałem od Was #BuzzerNation! Hey Hey Tu Buzzer Nba, już od piątku na żywo z LA!