Jurassic Park vs Grecki Świr, czyli Wschód ma się dobrze!
Zawsze na plus kiedy rywalizacja pomiędzy dwoma zespołami z z tej samej konferencji nabiera dodatkowych emocji godnych playoffs! Kilkanaście godzin temu po raz 3 w tym sezonie spotkali się ze sobą Raptors vs Bucks… i po raz trzeci dali niezłe show w Jurassic Park! Warto przypomnieć, że w pierwszym pojedynku w sezonie tych drużyn oglądaliśmy dogrywkę, a DeRozan tamtej nocy dosłownie zwariował zdobywając 52 punkty, urywając rogi Kozłom z Bucks! 
Pisaliśmy wtedy zgodnie, że to jeden z lepszych widowisk w sezonie. Jedynie drugie starcie bez ogromnych emocji, kiedy to Valanciunas na pompce w 3 kwarcie zaszokował wszystkich, zdobywając 20 punktów przy 19 punktach całej drużyny Bucks!


Dziś Valanciunas ponownie zaimponował swoim chyba najlepszym w karierze dunkiem, tym samym doprowadził do kolejnej dogrywki między tymi ekipami w sezonie!
Emocje dodatkowych pięciu minut zakończyły się również pojedynkiem 1 na 1 pomiędzy DeRozanem a Giannisem, a zakończył to zwycięsko czyściochem z półdystansu Antetokounmpo! W ten sposób Raptors przerwali swoją imponującą serię zwycięstw u siebie!
Oczywista sprawa, że na wschodzie największe emocje wzbudza rywalizacja Celtics vs Cavs, ale mecze pomiędzy We The North a Greckim Świrem i jego Bucks nabierają rumieńców aż miło! Miejmy nadzieję, że te ekipy spotkają się w Playoffs! Dodatkowym smaczkiem, kiedy Giannis wpada do Toronto jest fakt, że w Ontario mieszka naprawdę spora Grecka społeczność, która ostro dopinguje swojego ulubieńca!
Podsumowując, Wschód ma się naprawdę dobrze!