#Betoniaki – Turniejowo i nie tylko…warto podesłać, zagrać i wygrać!

Słuchajcie narodził się fajny pozytywny pomysł, który jak zawsze skierowany jest do Was samych! Jak wszyscy wiecie, podróżuję po całej Polsce i nie tylko w poszukiwaniu kolejnych klimatycznych #Betoniaków. Jako, że wychowałem się na takich boiskach, gdzie zajawka do basketu totalnie wyprała mi głowę, mam ogrommy sentyment, aby na wielu z nich powróciło życie, oraz kozłująca pomarańcza.

Nie ukrywam, że każdego dnia otrzymuję kolejne zdjęcia od Was samych, na których wysyłacie swoje lokalne #betoniaki, często również z waszych prywatnych podróży. Z tego powodu zrodził się fajny pomysł, aby zorganizować turniej pod banderą Mr Buzzer i przyjaciół, który polegać będzie na tym, że w kilku miejscach Polski, na takich właśnie najbardziej klimatycznych nadesłanych przez Was #betoniakach, zagracie 1 na 1, a zwycięzcy w poszczególnych miastach zaproszeni zostaną do wielkiego finału, który odbędzie się w Warszawie, na identycznych warunkach, 1 na 1.

Proszę abyście nadsyłali kolejne zdjęcia, które następnie ukażą się na www.mrbuzzernba.pl/betoniaki. Wspólnie, będziemy wybierać te najbardziej klimatyczne, które zakwalifikują się do miast w których ekipa Mr Buzzer, wpadnie i zrobi turniej 1 na 1. Każda osoba, którego nadesłany #betoniak znajdzie się na liście wybranych miast, w których odbędzie się później taki turniej otrzyma nagrodę na żywo podczas rywalizacji na miejscu. #BuzzerNation zadanie proste! Niech basket zdobywa teren! Napadajcie!!!

Dodatkowo chciałbym ogłosić zwycięzcę konkursu nocy otwarcia sezonu! Wybrana z puli 6 różnych figurek nagroda, trafi do Piotra z Kalisza. Gratulacje!!!

Dodaj nowy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

logo buzzernation logo nbabuzzernation

Dołącz do grupy na facebooku!

Prawdopodobnie dołączasz do najlepiej prowadzonej ligi fantasy w Polsce.

Dołącz